ART / Oil paintings / Miniature 12317644
nr 1231 7644
MINIATURE
signed, a woman, 19th century, diameter: 7, wear.
Signerad, Kvinna, 1800-tal, diameter: 7
Condition: slitage
Estimate:
500
Sold:
SEK 200
Auction date:
Monday January 28 2019
at 20:28:59
- Bid history
Time
Bidder
Bid
150 kr